תכשיטי כסף

תכשיטי כסף הם היום פופולאריים במיוחד. כמובן שכסף (אמיתי) יכול לשדר סטאטוס מסוים בעיניי הסובבים אותנו, אך מלבד זאת היתרון הגדול של תכשיטים עשויים כסף הוא שהם מתאימים לכולם וכמעט לכל אופנה.

סטודיו עדיים מכל הלב מציע לכם מגוון תכשיטי כסף בכל עיצוב שתרצו. תוכלו לבחור תכשיטים עשויים כסף מאלו שכבר ישנם, בהם השקענו חומרים איכותיים ושפע של יצירתיות, או לעצב את התכשיטים לפי טעמכם האישי, וגם במקרה הזה תקבלו תכשיטים איכותיים.

האם תכשיט כסף מתאים לך?

תכשיטי כסף מתאימים לכל אחד. אם אתם מעדיפים צבעים ניטרליים, זו בהחלט בחירה עדיפה על פני תכשיטים עשויים זהב צהוב. אך בכל מקרה, לא משנה מה הסגנון האופנתי שלכם או מה צבע העור שלכם, תכשיטי הכסף תמיד ייראו עליכם מצוין, בין אם אתם חיוורים מאוד ובין אם אתם שזופים מאוד, ולא משנה אם אתם נוהגים ללבוש צבעים כהים ועמוקים או לובשים צבעים עזים שקשה להתעלם מהם.

 

תכשיטים מכסף בשלל עיצובים ובגימור מושלם

לא משנה איזה עיצוב אתם מעדיפים, כאן אצלנו בסטודיו תוכלו להשיג את מבוקשכם, החל מעיצוב קלאסי ופשוט מאוד ועד לעיצוב ייחודי. כך או כך, אנחנו נקדיש לעיצוב שלכם את התכנון הנדרש ותהליך יצירת התכשיטים יתבצע באופן קפדני במיוחד עם תשומת לב לפרטים הקטנים.

מתוך האהבה שלנו לעיצוב תכשיטים, אנו נשתמש בחומרים המתאימים ותמיד נדאג שהגימור יהיה הטוב ביותר.

 

 

תכשיטי כסף

תוצאות 1 - 24 מתוך 44
Top
איך להגיע אלינו

Google Map

שעות פתיחה

א' ב' ג' ו- ה' מ 10:30 ועד 19:00
יום ד’ סגור
יום ו'  מ- 10:00 עד 13:30

פרטי יצירת קשר

קלישר 24 בני-ברק

בתוך מתחם בית הילדים אחוזת שרה

טלפון: 077-3007155            
דוא”ל: yaenaveh@inter.net.il