המעצבות

ריקי,
אני ילידת גרמניה, הגעתי לארץ כתינוקת וגדלתי בכפר יונה.
 מאז שרות החובה, ולאורך  שנים רבות, עבדתי בתחום המזכירות וניהול המשרד. 
לאורך כל אותן שנים, ולמעשה מילדות, השתלמתי והתמחיתי במלאכות יד שונות, כשעם הזמן הפכו להיות יותר ויותר פרי העיצובים המקוריים שלי. כך עם הזמן התחביב הפך להיות עיסוק מרכזי ומקצועי במיוחד בעבודות טלאים . 
אני עוד זוכרת את שארית בד הריפוד שנשאר לאמא שלי שועיצבתי ממנו חולצה בעודי ישובה על הרצפה. בעצם היסטורית, אני חושבת שהדחף  לתחום העיצוב ועבודות היד מקורו באמא שלי. טרם המלחמה, בפולין, עבדה אמי עבור מפעל טקסטיל בבקרת איכות ותיקונים אמנותיים, כך שהעין לא תחוש שבכלל היתה איזושהי בעיה. ואני כנראה ירשתי את הצורך להפעיל את העין הזו...
למרות כל זאת, ולמרות שגם עיצבתי תכשיטים, לא חלמתי כי יום אחד זה יהפוך עיסוקי  היחיד.    

יען-
אני ילידת הארץ, גדלתי בר"ג. במקצועי אני עובדת סוציאלית מתחום בריאות הנפש, מקצוע בו עסקתי שנים ארוכות בצבא. היתה לי הזכות לשירות צבאי יוצא דופן הכרוך בעשייה  מרובה ובחוויות מיוחדות. עם הפרישה  עבדתי עוד תקופה ובמקביל התנדבתי . מהר מאד ההתנדבות הפכה עיסוקי העיקרי והיחיד. 
בתחילת לימודי לתואר ראשון (בתום שירות חובה) התפרנסתי בין השאר מעיצוב ומכירת תכשיטים. לסבי ז"ל היתה חנות עורות וצרכי סנדלרות מה שאיפשר לי לעשות תכשיטים ואביזרים ייחודיים  מחומרים יוצאי דופן בצד שזירה וצורפות. 
נושא העיצוב בתחומים שונים מלווה אותי לאורך כל השנים, התחיל כהתעניינות ואהבה גרידא והפך להיות תחום התמחות רציני ביותר, אם בעיצוב פנים וסטיילינג לבית, אם בעיצובי שולחן לבית ולאירועים ובעיצוב וחידוש תכשיטים. 
למרות כל זאת לא חלמתי על פתיחת סטודיו של ממש משלי.

      

החלום שלא נחלם, אך בכל זאת התגשם?!

יען וריקי הן גיסות, הנשואות לשני אחים.
לפני מספר שנים נסגר מקום העבודה של ריקי. למרות הכשרונות, היכולות והנסיון הרב ואולי דוקא בגללם , לראשונה לא הצליחה ריקי למצוא עבודה אחרת. ככל שעבר הזמן ללא עבודה כך הלך והשתופף מצב רוחה של ריקי. 
תוך כדי נסיונותיה של יען לרומם את מצב הרוח של ריקי, הבינה כי רק עיסוק קבוע ומוסדר יעשה זאת. 
ואז בא ליען הרעיון כי אם לא ניתן למצוא מקום עבודה ראוי נייצר אחד כזה משלנו. 
יען ובעלה החליטו להשקיע בבניית תשתית לעסק בתחום בו שתי הגיסות טובות בו במיוחד, ושלכל מהןאחת מאיתנו יש

Top
איך להגיע אלינו

Google Map

שעות פתיחה

א' ב' ג' ו- ה' מ 10:30 ועד 19:00
יום ד’ סגור
יום ו'  מ- 10:00 עד 13:30

פרטי יצירת קשר

קלישר 24 בני-ברק

בתוך מתחם בית הילדים אחוזת שרה

טלפון: 077-3007155            
דוא”ל: yaenaveh@inter.net.il