תכשיטי סברובסקי

אין טוב יותר מתכשיט נוצץ ויפה כדי להיראות טוב יותר ולהרגיש טוב כפליים. וככל שהתכשיט נושא על גביו שם (מותג) נחשב יותר, כך הוא גם משפר את הדימוי העצמי, כי הרי בסופו של דבר מדובר בסטאטוס.

תכשיטי סברובסקי הם היום תכשיטים פופולאריים מאוד, כאלו שמגיעים בשלל עיצובים ומציעים לכל מי שעונדת אותם תחושת סיפוק גדולה יותר, ולא רק בגלל שהם יפים.

מה שמייחד את תכשיטי סברובסקי לעומת מותגים אחרים בתחום התכשיטים הוא העיצובים המיוחדים של המותג, כאלו שבמידה מסוימת מקדימים את זמנם, צמיד הכולל רצועה עשוייה עור שמתחברת לחישוקים קריסטלים ואפשר אף להחליף את הרצועה ברצועה אחת על ידי ניתוק והרכבה פשוטים- מה שהופך את התכשיטים למעשיים מאוד כיוון שאפשר להתאים אותם לצבעי הבגדים שלובשים.

 

תפקיד החדשניות בתכשיטנות סברובסקי

אם כן, תכשיטי סברובסקי הם שם נרדף ליצירתיות וחדשנות בכל מה שנוגע לעולם התכשיטנות. בעידן שבו רבים מאתנו אוהבים לייחד עצמנו ולהדגיש את האינדיבידואל, תכשיטים בעלי מראה יוצא דופן הם מבוקשים יותר, ובפרט אם אלו תכשיטים חכמים שאפשר לשנות אותם ולהתאים אותם לפי צורך.

עיצובים חדשניים אינם באים על מקומם של תכשיטים בעלי עיצוב קלאסי אלא נועדו לספק היצע נוסף לכל מי שמעוניין בתכשיט שאין דומה לו.

אז אם החלטתם לנטוש מעט את העיצובים הסולידיים והקלאסיים ולענוד תכשיטים בעלי עיצוב יוצא דופן ובעלי איכות גבוהה, תכשיטי סברובסקי הם בחירה מצוינת.

סברובסקי

תוצאות 1 - 24 מתוך 25
Top
איך להגיע אלינו

Google Map

שעות פתיחה

א' ב' ג' ו- ה' מ 10:30 ועד 19:00
יום ד’ סגור
יום ו'  מ- 10:00 עד 13:30

פרטי יצירת קשר

קלישר 24 בני-ברק

בתוך מתחם בית הילדים אחוזת שרה

טלפון: 077-3007155            
דוא”ל: yaenaveh@inter.net.il