תכשיטי אופנה

תכשיטי אופנה הם תכשיטים שמשמשים כמעין אבזור אופנתי. לא מדובר בעניין פרקטי בהכרח או מנהג כלשהו, כמו למשל טבעות אירוסין שהן הצהרה על קיומה של זוגיות, אלא עניין של סגנון לבוש וסטייל אופנתי, כך שהטבעות צריכות להתאים לביגוד, לעיצוב השיער וכדומה, וכולם יחד יוכלו ליצור את הלוק הרצוי.

כבר שנים רבות לאורך ההיסטוריה, אנשים – בעיקר נשים – נמשכו לתכשיטים. בתקופות עתיקות יותר, הרבה גברים היו עונדים תכשיטים וזה היה דבר שבשגרה. היום, אפשר לראות שתכשיטים נפוצים במיוחד בקרב נשים, אם כי מעת לעת ניתן לראות גברים העונדים תכשיטים- שרשראות בעיקר.

תכשיטי אופנה בהתאמה אישית

לא משנה איך מסתכלים על זה, תכשיטי אופנה תמיד היו ותמיד יהיו "אין". כל אישה שרוצה לשדרג את המראה, ולו הפשוט ביותר, יכולה להוסיף תכשיט אחד או מספר תכשיטים. אפילו טי-שירט וג'ינס ייראו הרבה יותר מהודרים בעזרת תכשיטי אופנה כאלה ואחרים.

הסטודיו שלנו פועל מתוך הבנה שתכשיטים הם לא רק עניין של סטאטוס אלא גם הצהרה אופנתית. כמו כן, מכיוון שלכל אחד ואחת מאתנו יש טעם אישי והעדפות שונות, אנחנו מציעות עיצוב אישי בהזמנה, כדי שכולם יוכלו ליהנות מהתכשיטים מכל בחינה אפשרית- צבע, צורה, עם או בלי אבנים משובצות, גולדפילד או אולי כסף/זהב אמתי, וכן הלאה.

יחד נוכל לעצב לכם תכשיטי אופנה שיתאימו לכם ויגרמו לכם להרגיש שזה עתה המראה שלכם קיבל את הטאצ' האחרון, זה שהיה חסר כדי להשלים את הלוק המבוקש.

בקו האופנה

תוצאות 1 - 10 מתוך 90
Top
איך להגיע אלינו

Google Map

שעות פתיחה

א' ב' ג' ו- ה' מ 10:30 ועד 19:00
יום ד’ סגור
יום ו'  מ- 10:00 עד 13:30

פרטי יצירת קשר

קלישר 24 בני-ברק

בתוך מתחם בית הילדים אחוזת שרה

טלפון: 077-3007155            
דוא”ל: yaenaveh@inter.net.il