תכשיטים לכלה

ביום החתונה שלה, הכלה רוצה להרגיש זוהרת מתמיד. הדרך הכי טובה לעשות זאת היא בעזרת תכשיטים נוצצים ויפים שיפנו את כל תשומת הלב של האורחים אליה ויגרמו להם להחסיר פעימה.

חשוב לומר שבעזרת התכשיטים הנכונים, אפשר גם לשדרג שמלות כלה שהן פשוטות יחסית, כך שמשקיעים הרבה פחות בטוטאל-לוק, כלומר אפשר להשיג שמלת כלה במחיר נמוך יחסית ובהשקעה קטנה נוספת להשיג תכשיטים, ושני אלה יחד יהפכו את הכלה לאישה הכי זוהרת ויפה בחתונה, כמו שצריך להיות.

בחירת התכשיטים לכלה

כל כלה יכולה לבחור את התכשיטים ליום החתונה שלה לפי שני דברים- האחד הוא כמובן הטעם האישי שלה, והשני – עוד יותר חשוב – הוא השמלה שהיא לובשת ועיצוב השיער. לדוגמא, אם לשמלה אין מחשוף וכל אזור בית החזה "סגור", ואם הכלה בוחרת להיות עם שיער אסוף, עגילים יהיו בחירה טובה יותר כיוון שיהיו בולטים על אוזניה.

עיצוב אישי של תכשיטים לכלה

לא תמיד קל או בכלל אפשר למצוא את התכשיטים שמתאימים לשמלת הכלה והמראה כולו שהכלה בחרה לה לכבוד יום חתונתה. במקרים כאלו, יש אפשרות לעצב תכשיטים לפי הזמנה וכך לקבל בדיוק את התכשיטים המתאימים ביותר.

בעיצוב אישי של התכשיטים, אפשר גם לתכנן את העיצוב כך שיתאים פחות או יותר לתקציב. בין השאר, אפשר לבחור תכשיטי גולדפילד במקום זהב אמתי- זה דומה במראה אבל שונה מאוד במחיר. 

תכשיטים לכלה

תוצאות 1 - 9 מתוך 9
Top
איך להגיע אלינו

Google Map

שעות פתיחה

א' ב' ג' ו- ה' מ 10:30 ועד 19:00
יום ד’ סגור
יום ו'  מ- 10:00 עד 13:30

פרטי יצירת קשר

קלישר 24 בני-ברק

בתוך מתחם בית הילדים אחוזת שרה

טלפון: 077-3007155            
דוא”ל: yaenaveh@inter.net.il